Vozový park

Ford Transit LWB (L3H2)

Pokud máte zájem o pohodlnou dodávku, která je výborně řiditelná a ovladatelná, pak je právě tato skvělou volbou. Má také nízkou spotřebu a náhon na přední kola. Auto se hodí na krátké i delší trasy. Řízení dodávky je vhodné i pro klienty s minimem zkušeností s velkými vozidly. Vhodná cestovní rychlost je max. 110-120 km/h.
OBJEDNAT DODÁVKU

Ford Transit LWB (L3H3)

Velice pohodlný je i tento model. Také je skvěle ovladatelný a dobře řiditelný. Hodí se na kratší i delší tratě. S ohledem na vyšší rozměry se však její použití doporučuje spíše zkušenějším řidičům. Příjemnou věcí je parkovací asistent, který dokáže vypomoci při couvání k místu nakládky. Patřičná cestovní rychlost je max. 110-120 km/h.
OBJEDNAT DODÁVKU

Ford Transit MWB (L2H3)

Jde o další pohodlnou dodávku, která je výborně ovladatelná a dobře řiditelná. Výhodou je nízká spotřeba. Dodávka má náhon na přední kola. Hodit se může na kratší i delší trasy. Dodávku díky snadné ovladatelnosti zvládnou řídit i klienti bez větších zkušeností s řízením většího vozu. Vhodná cestovní rychlost je kolem 110-120 km/h.
OBJEDNAT DODÁVKU

Ford Transit MWB (L2H2)

Jedná se o pohodlný vůz, který se skvěle ovládá a dobře řídí. Auto má nízkou spotřebu a náhon na přední kola. Využije se na krátké i delší trasy. Řízení dodávky je snadné, díky čemuž ji mohou řídit i ti, kdo nemají dostatek zkušeností s většími vozy. Nejlepší cestovní rychlost se pohybuje okolo 110-120 km/h.
OBJEDNAT DODÁVKU