FAQ

Co je zapotřebí k zapůjčení dodávky?

Když si chcete půjčit dodávku u naší společnosti, potřebujete platný občanský a řidičský průkaz. K tomu si připravte vratnou kauci v hodnotě 5 000 Kč. Také nezapomeňte na nutnost zaplatit částku adekvátní k době půjčení dodávky. Jestliže si plánujete dodávku zapůjčit na firmu, musíte být jednatelem společnosti, případně je nutné s sebou mít notářsky ověřenou plnou moc.

 

Některé firmy půjčují bez omezení, ale Vy máte stanovený limit kilometrů. Proč?

Dodávky skutečně zapůjčujeme s omezeným počtem kilometrů. Ovšem na druhou stranu je třeba dodat, že omezení je nastaveno na tak vysokou hodnotu, s níž nemá problém 95 % zákazníků. Díky omezení může firma nabízet dodávky za takové ceny, které se řadí k nejnižším na trhu.

 

Které řidičské oprávnění potřebuji k řízení Vašich dodávek?

Na to, abyste mohli řídit kteroukoliv z našich dodávek, potřebujete pouze řidičský průkaz skupiny B, což je stejná kategorie, do níž patří běžná osobní vozidla.

 

Dá se u Vás zaparkovat moje auto v době zápůjčky?

Taková možnost u nás skutečně existuje. Jestliže tedy přijedete vlastním vozem, můžete ho nechat odstavený na místě, kde stála dodávka. O auto se nemusíte obávat, protože parkování je v uzavřeném areálu.

 

Jak se dá vyměnit poškozená pneumatika?

Na toto téma pro Vás připravujeme názorné video.

Musím platit v hotovosti, nebo akceptujete karty?

Platební karty bohužel nepřijímáme, ovšem před zápůjčkou můžete peníze poslat na číslo bankovního účtu podle vystavené faktury.